ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4253455
nr 425 3455
höjd: 64 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 september 2006
28/8 13:53:49